hr.pl - Human Resources Poland

Inżynier Sprzedaży/ handlowiec CAD

Nr ref.: /HR
Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Praca w stacjonarnym dziale handlowym
Aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymanie dobrych relacji handlowych
Sprzedaż oprogramowania CAD do branż architektonicznej, wizualizacyjnej, mechanicznej, twórców gier i innych
Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentację oferty u klienta
Doradztwo techniczne oraz pomoc klientom w procesie doboru rozwiązań
Współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami
Przygotowanie materiałów na stronę internetową firmy i ich aktualizacji
Sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:

1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość technik handlowych i negocjacji
dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość oprogramowania AutoCAD lub pokrewnego
Znajomość oprogramowania 3ds max lub Maya, Inventor będzie dodatkowym atutem
Chęć nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
Bardzo dobra organizacja pracy
Skrupulatność, sumienność
Biegła obsługa komputera i aplikacji MS Office
Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + premia
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Szkolenia produktowe
Pakiet socjalny
Telefon służbowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)