hr.pl - Human Resources Poland

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Nr ref.: /HR
Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska:
• Organizowanie oraz optymalizacja łańcucha dostaw dla asortymentu oferowanego przez spółkę
• Obsługa łańcucha dostaw począwszy od zamówień składanych przez handlowców, przez wyszukiwanie optymalnego źródła zakupu, negocjacje cen i pozostałych warunków zakupowych, ocena alternatyw, kontrola terminowości i jakości dostaw
• Poszukiwanie dostawców nowych/alternatywnych w kraju jak i za granicą
• Aktywne poszukiwanie towaru podnoszącego konkurencyjność spółki
• Analiza rotacji towarów magazynowych, dbałość o utrzymywanie poziomu towaru magazynowego zapewniającą ciągłość sprzedaży przy jednoczesnej optymalizacji stanów magazynowych

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku kupca lub osoby odpowiedzialnej za zapewnienie ciągłości dostaw towarów
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość obsługi programu MS Office
• Mile widziana znajomość branży przetwórstwa mięsnego i/lub gastronomii pod kątem oferowanego towaru/urządzeń
• Mile widziana znajomość obsługi programu Microsoft NAV Navision
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Pewność siebie i zdecydowanie w działaniu
• Determinacja w osiąganiu ustalonych celów
• Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa +premie)
• Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole specjalistów
• Rozwój osobisty i zawodowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)