hr.pl - Human Resources Poland

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: /HR
Miejsce pracy: wielkopolskie

Region wykonywanej pracy: Luboń (wielkopolskie)

Obowiązki:

-Samodzielne wyszukiwanie potencjalnych klientów z wewnętrznej bazy danych, jak również w Internecie
-Umawianie przedstawiciela handlowego na spotkania w celu prezentacji produktu
-Uzupełnianie wewnętrznego programu komputerowego
-Zarządzanie terminarzem przedstawiciela handlowego/ sprawna koordynacja terminów
-Prace administracyjne

Wymagania:

- ok. 3-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta/ sprzedaży przez telefon
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność organizacji pracy własnej
-Sprawne poruszanie się po Internecie
-Znajomość oprogramowania MS Office, Exel, Outlook, mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów CRM

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki pracy (pełny etat, podstawa + system prowizyjny)
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość stałego rozwoju zawodowego
-Prywatna opieka medyczna
-Pakiet Multisport
-Polisa na życie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\\\"

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)