hr.pl - Human Resources Poland

Mechanik Utrzymania Ruchu - Irlandia

Nr ref.: HEAVYPLANT/17/HR
Miejsce pracy:

Obowiązki w pracy:

- Serwisowanie i trzymanie ruchu ciężkich maszyn w fabryce,
- Przeprowadzanie testów jakości ciężkich pojazdów i maszyn,
- Odnajdywanie wad oraz usprawnianie procesu produkcji,
- Organizowanie prac naprawczych i serwisu,
- Przestrzeganie zasad Health & Safety w trakcie pracy.

Wymagamy:

- Doświadczenie w zawodzie mechanika przynajmniej 3 lata,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.
- Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie na warunkach irlandzkich
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.
- Zakwaterowanie udostępnione przez pracodawcę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia:

2652/1a, 2652/1b, 2652/2, 2652/3, 2652/4