hr.pl - Human Resources Poland

Technik serwisant maszyn

Nr ref.: Tech-Serw/Slask/HR
Miejsce pracy: Województwo śląskie

Zakres obowiązków:

- Usuwanie awarii maszyn, wsparcie techniczne zespołu.

- Prace serwisowe, montaż i uruchamianie maszyn.

- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych i okresowych.

- Udział w szkoleniach w fabryce w Niemczech.

- Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi maszyn w Polsce.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku technika/serwisanta/operatora maszyn CNC.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

- Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.

- Mile widziana znajomość systemu NUMRATO.

- Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

- Szkolenia, dostęp do najnowszych technologii z branży maszynowej.

- Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe.

- W przypadku wyjazdów delegacyjnych- diety, bilety lotnicze, bezpłatne noclegi w hotelach.

- Samochód służbowy (także do użytku pozasłużbowego), telefon, laptop i narzędzia najwyższej jakości.

- Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia:

2652/1a, 2652/1b, 2652/2, 2652/3, 2652/4