Przepraszamy, oferta jest nieaktualna. Przejdź do strony głównej i skorzystaj z wyszukiwarki.

Specjalista ds. Sprzedaży (Warszawa) - oferta pracy - HR.pl

hr.pl - Human Resources Poland

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: SP/HR.PL/HR
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększania sprzedaży,

- realizacja planów sprzedażowych,

- aktywne poszukiwanie potencjalnych Klientów.

- praca w biurze w pełnym wymiarze godzinowym,

- spotkania z Klientami na terenie całej Polski (w razie potrzeby),

- prezentowanie aktualnej oferty firmy.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego,

- umiejętność planowania i organizowania swoich działań,

- zdolności negocjacyjne,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- umiejętność budowania relacji z Klientami, komunikatywność, samodzielność,

- mile widziana znajomość branży w obszarach: klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja, elektryka, automatyka.

Firma oferuje:

- umowę o pracę,

- narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

- dodatkowe benefity (pakiet medyczny),

- praca w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Dla naszego Klienta z branży technicznej, poszukujemy kandydata do sprzedaży usług na stanowisko:

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia:

2652/1a, 2652/1b, 2652/2, 2652/3, 2652/4