Przepraszamy, oferta jest nieaktualna. Przejdź do strony głównej i skorzystaj z wyszukiwarki.

Serwisant Oprogramowania Comarch ERP XL (dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie) - oferta pracy - HR.pl

hr.pl - Human Resources Poland

Serwisant Oprogramowania Comarch ERP XL

Nr ref.: ERP/jobs.pl/HR
Miejsce pracy: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

- obsługa serwisowa oprogramowania Comarch ERP XL,

- wprowadzanie modyfikacji, poprawek,

- identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów,

- generowanie raportów, wydruków,

- bieżące wsparcie i monitorowanie,

- tworzenie kopii zapasowych.

Wymagania:

- doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość Comarch ERP XL i środowiska MS SQL,

- wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź pokrewne,

- umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej.

Firma oferuje:

- pracę zdalną w trybie Home Office w niepełnym wymiarze godzin,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia:

2652/1a, 2652/1b, 2652/2, 2652/3, 2652/4