hr.pl - Human Resources Poland

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: /HR
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży.

- Pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje biznesowe.

- Stacjonarna obsługa Klientów portfela firmy.

- Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów w oparciu o identyfikację ich potrzeb.

- Realizowanie planów sprzedażowych.

- Planowanie i realizacja działań marketingowych.

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia  w sprzedaży usług (mile widziane branża finansowa / ubezpieczeniowa).

- Pozyskiwanie małych i średnich firm w sektorze import / export, handel zagraniczny.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

- Znajomość technik sprzedaży, technik negocjacyjnych.

- Preferowane wykształcenie wyższe.

- Wysoka komunikatywność, sumienność, konsekwencja w działaniu, nastawienie na cel.

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

- znajomość kanału komunikacji marketingowej ATL oraz BTL.

Oferujemy:

- Umowę o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

Numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia:

2652/1a, 2652/1b, 2652/2, 2652/3, 2652/4