hr.pl - Human Resources Poland

Brytyjskie domy opieki - stała praca dla opiekunów

Nr ref.: CA/UK/HR
Miejsce pracy:

Dla naszego wieloletniego Klienta - znanej brytyjskiej sieci domów opieki poszukujemy obecnie kandydatów do pracy w charakterze opiekuna osób starszych.

Zadania:

- Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom w brytyjskich ośrodkach o najwyższym standardzie
- Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki - przy jednoczesnym rozwijaniu samodzielności rezydentów
- Zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego, organizowanie i spędzanie czasu wolnego - spacery, rozwijanie pasji
- Monitorowanie oraz sporządzanie raportów o stanie zdrowia i samopoczuciu podopiecznych
- Dbanie o dobre kontakty między rezydentami

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!

- Gotowość do przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Warszawy
- Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,
- Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość
- Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie
- Dyspozycyjność: praca na minimum 12 miesięcy

Oferujemy:

- Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie
- Zatrudnienie zgodne z przepisami określającymi zasady zatrudnienia obcokrajowców na terenie Wielkiej Brytanii
- Stawka od 7,50 GBP brutto/godz. - do negocjacji, ustalane podczas rozmowy

- Opłacenie lotu oraz transportu z lotniska
- Minimum 38 godzin pracy tygodniowo, dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w okolicy miejsca pracy oraz w preferencyjnej cenie (ok. 40 GBP tygodniowo)
- Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
- Kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany w Polsce przed wyjazdem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Zapraszamy na spotkania z pracodawcą w Warszawie lub rozmowy przez Skype!

Kontakt telefoniczny: 22 855 42 34

Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)