Wybierz język

Co Cię interesuje?

PŁATNY STAŻ ZA GRANICĄ

Human Resources Poland - selekcja - rekrutacja - doradztwo personalne

HR.PL w związku z prowadzonym programem płatnych stazy w Katarze poszukuje absolwentów kierunków budowlanych, turystycznych, gastronomicznych na rózne stanowiska.

Rozpocznij swoją karierę za granicą

Oferta staży zagranicznych dla uczniów / studentów / absolwentów kierunków hotelarsko / turystycznych.

Human Resources Poland w ramach współpracy z zagranicznymi partnerami oferuje płatne staże uczniów, studentów oraz absolwentów kierunków hotelarsko – turystycznych oraz gastronomicznych w Katarze. W związku z dynamicznym wzrostem turystyki w tym regionie nasi partnerzy poszukują około 1000 stażystów na okres około 6 miesięcy.

Human Resources Poland - selekcja - rekrutacja - doradztwo personalne
Katar to księstwo (emirat) położone na Bliskim Wschodzie we wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoka Perską. Katar zamieszkuje kilka grup etnicznych: Arabowie (40%), Pakistańczycy (18%), Hindusi (18%), Irańczycy oraz inne nacje. Oficjalnym językiem jest języki arabski, jednak w użyciu jest również język angielski.

W Katarze panuje klimat podzwrotnikowy i suchy. Średnie temperatury powietrza wahają się w granicach 17°C (styczeń)- 34°C (sierpień).

Human Resources Poland - selekcja - rekrutacja - doradztwo personalne
Katar jest dynamicznie rozwijającym się państwem. Jego gospodarka opiera się głównie na dochodach z wydobycia oraz przetwarzania ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Dzięki tym surowcom PKB Kataru jest porównywalny z krajami Europy Zachodniej, a jego mieszkańcy żyją na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo, w porównaniu z innymi krajami Środkowego Wschodu, Katar jest stosunkowo bezpiecznym miejscem.
Oprócz dochodów pochodzących z ropy oraz gazu przemysł krajowy Kataru koncentruje się również na hutnictwie żelaza, produkcji nawozów sztucznych, przetwórstwie ryb, uprawie warzyw i owoców, oraz na wysoko rozwiniętym sektorze bankowym.

Human Resources Poland - selekcja - rekrutacja - doradztwo personalne
W całym kraju znakomicie funkcjonuje wysoko rozwinięta infrastruktura miejska, transport lądowy oraz lotniczy – obecnie trwa tam budowa jednego z najnowocześniejszych lotnisk na świecie; projekt warty 2 mld. USD ma być ukończony w 2012 roku. Państwo oferuje swoim rodakom pomoc socjalną i bezpłatną naukę wszystkim mieszkańcom, a spora część młodzieży studiuje za granicą.

Niewątpliwie Katar jest miejscem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Z jednej strony miasto łączące nowoczesną architekturę z tradycyjnymi budowlami arabskimi; z drugiej strony nadmorski kurort z setkami sklepów i restauracji.

Szukaj pracy

Menu

Skorzystaj z naszej oferty

Kontakt w sprawie ofert

Recepcja
+48 22 859 02 16
Budownictwo
+48 22 855 42 34
+48 22 855 42 35
+48 32 206 80 86
Branże techniczne
+48 22 855 42 36
Stanowiska Inżynierskie
+48 22 855 42 34
Opieka
+48 22 859 02 16
+48 32 206 80 86

Biura w Polsce

© 2013 Doradztwo Personalne HR.pl Human Resources Poland

Menu pomocnicze