Do góry

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Polska

Nr ref.: 1045

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym ustawą Prawo Budowlane,
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw,
  • Prowadzenie dziennika budowy,
  • Koordynowanie prac podwykonawców w tym odbiór robót realizowanych przez podwykonawców w parciu o zawarte umowy,
  • Koordynacja i organizacja działań pracowników na terenie budowy,
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,
  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów,
  • Praca w delegacji na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane),
  • Posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych bez ograniczeń,
  • Minimum 3 lat doświadczenia,
  • Dysponowanie niezbędną wiedzą i doświadczaniem w pracy na budowie,
  • Dobra znajomość programów typu AutoCAD i MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w delegacji),
  • Umiejętność pracy zespołowej, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległych zespołów wykonawczych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 8000 do 10 000 złotych netto miesięcznie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, notebook, telefon),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    *required field