Do góry

Monter rusztowań

Miejsce pracy: Dania

Nr ref.: 1002

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz demontaż rusztowań rurowych
  • Praca na wysokości
  • Odpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montażu rusztowań
  • Zakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, tuningu, podłóg i ograniczników, aby zapobiec spadaniu przedmiotów

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w montowaniu rusztowań rurowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikacyjność
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – min. 24 euro brutto/godzinę
  • Praca rotacyjna 6 tygodni/2 tygodnie
  • Możliwość pracy bez rotacji – 6 tygodni w Danii / 2 tygodnie w Holandii
  • Zakwaterowanie
  • Dojazd z mieszkania do miejsca pracy
  • Praca w oparciu o duńskie przepisy i regulacje związków zawodowych
  • Odzież roboczą oraz narzędzia
  • Praca od marca / kwietnia 2023

    *required field