Do góry

Operator tokarki i frezarki CNC

Miejsce pracy: Holandia

Nr ref.: 1056

Opis stanowiska:

  • Praca z tokarkami oraz frezarkami, części ze stali nierdzewnej.
  • Praca na systemach mazatrol, heidenhain, mill plus.
  • Praca na maszynach: Okuma LB 45-OSP, Okuma Lu 25- OSP-U-100-L, DMU 60P (deckel maho ) heidenhain iTNC 530, DMU 85 monoblok (deckel maho) heidenhain iTNC 530, CTX 510 e draaibank Siemens 810 D, DMU 65M Freesbank.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Operator frezarki oraz tokarki.
  • Znajomość różnych systemów operacyjnych takich jak: Fagor Automation, Mazatrol, Heidenhain i Mill Plus znajomość Esprit jest plusem.
  • Podstawowa wiedza na temat konserwacji maszyn.
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Oferujemy:

  • 2600-2800 euro netto miesięcznie.
  • Holenderską umowę o pracę.
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy, aneks kuchenny, bezpłatne Wi-Fi, telewizor).
  • Dodatkowo płatne nadgodziny 125%.
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto.
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

    *required field