Do góry

Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 1065

Opis stanowiska:

  • Organizacja obiegu dokumentacji.
  • Rejestracja i skanowanie korespondencji przychodzącej.
  • Odbieranie telefonów i obsługa skrzynki mailowej inne, drobne prace administracyjne w ramach wsparcia pozostałych członków zespołu.
  • Obsługa najemców zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa rezerwacji sal konferencyjnych (podanie kawy, herbaty, pomoc z podpięciem się do rzutnika, tv).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2).
  • Umiejętność obsługi komputera oraz prowadzenia profesjonalnej korespondencji mailowej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Punktualność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w środowisku biznesowym.
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 w jednej z naszych lokalizacji w centrum Warszawy.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Spotkania integracyjne.
  • Kawa / herbata.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl

    *required field