Do góry

Asystentka Biura ze znajomością języka włoskiego

Miejsce pracy: Warszawa, okolice Okęcia

Nr ref.: 1047

Obowiązki:

  • Doświadczenie w pracy biurowej i administracyjnej
  • Dbanie o obieg dokumentów
  • Odbieranie i przekierowywanie połączeń
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Wystawianie faktur
  • Kontakt z Klientami i Kontrahentami
  • Pomoc w organizacji wyjazdów firmowych
  • Obsługa spotkań firmowych
  • Pomoc i wsparcie w bieżących zadaniach dla Zarządu oraz  pracowników produkcji

Wymagania:

  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,  praca w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo  dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i samodzielność
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Komunikatywna znajomość języka włoskiego
  • Komunikatywna  znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, dokładność, sumienność
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie, zatrudnienie na dłuższy okres
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8/9 -16/17 (bez weekendów)
  • Pracę w okolicy Okęcia / Raszyna
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie produkcyjnej

    *required field