Do góry

Poradniki

Dlaczego warto oddać nasz życiorys w ręce profesjonalistów?

Szukając pracy przez Internet odpowiadamy na wiele ofert i zastanawiamy się, dlaczego nie przynosi to oczekiwanych rezultatów. Może należy zastanowić się, co jest przyczyną braku odpowiedzi na nasze zgłoszenie.

Read more

Słownik Stanowisk – Przedstawiciel Handlowy

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy macierzystej. Reprezentuje firmę na spotkaniach z klientami, bada potrzeby klienta i na ich podstawie konstruuje indywidualną ofertę.

Read more

Praca dla opiekunów

W związku z dużym zapotrzebowaniem Wielkiej Brytanii na personel w sektorze Medycyna / Opieka medyczna w Polsce pojawiło się wiele […]

Read more

Praca dla spawaczy

HR.PL współpracuje z wieloma zagranicznymi firmami budowlanymi i przemysłowymi w zakresie rekrutacji spawaczy oraz ślusarzy. Oferty najczęściej są z Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Danii; niektórzy pracodawcy poszukują również pracowników do Norwegii i Islandii.

Read more

Praca dla pracowników budowlanych

Szacuje się, że w chwili obecnej na terenie wysp brytyjskich pracuje około 700 – 800 tysięcy polskich pracowników. Dużą liczbę wśród nich stanowią pracownicy budowlani z różnych branż. Brytyjczycy chętnie zatrudniają polskich pracowników i cenią ich za profesjonalizm, wysokie umiejętności oraz pracowitość. Często firmy decydują się na zatrudnienie całych brygad, dzięki czemu pracownikom łatwiej jest zacząć pracę w obcym kraju.

Read more

USŁUGI PARTNERÓW HR.PL

Dzięki umowom partnerskim HR.PL może zaoferować Państwu dodatkowe użyteczne usługi związane z podejmowaniem pracy za granicą.

Read more

PŁATNY STAŻ ZA GRANICĄ

HR.PL w związku z prowadzonym programem płatnych stazy w Katarze poszukuje absolwentów kierunków budowlanych, turystycznych, gastronomicznych na rózne stanowiska.

Read more

CERTYFIKATY

Poniżej znajdą Państwo certyfikaty Human Resources Poland sp. z o.o. wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego poświadczające nasze uprawnienia do działania […]

Read more

OGÓLNE INFORMACJE O HUMAN RESOURCES POLAND

Human Resoruces Poland (HR.PL) jest jednym z wiodących pośredników pracy dla firm zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiadamy na stałe […]

Read more

Praca we Francji

Czy HR.PL może zajmować się pośrednictwem pracy za granicą?
Tak. Posiadamy zezwolenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej na pośrednictwo pracy za granicą nr 2652/1b. Zobacz nasz certyfikat.

Read more

Praca w Holandii

Ile wynosi płaca minimalna w Holandii?
Obecnie w Holandii obowiązuje stawka minimalna w wysokości 1265 EUR miesięcznie brutto.

Read more

Praca w Islandii

Czy HR.PL może zajmować się pośrednictwem pracy za granicą?
Tak. Posiadamy zezwolenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej na pośrednictwo pracy za granicą nr 2652/1b.

Read more
1 2 3 4