Do góry

Mechanik przemysłowy ( Millwrights ) – Kanada

Miejsce pracy: Kanada, Alberta

Nr ref.: 1029

Opis stanowiska:

  • Naprawa oraz serwisowanie maszyn i urządzeń w rafineriach oraz zakładach petrochemicznych
  • Instalowanie i uruchomianie maszyn przemysłowych
  • Naprawa i montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej
  • Serwisowanie urządzeń oraz maszyn hydraulicznych, pneumatcznych i elektrycznych,
  • Bieżąca naprawa, serwis, konserwacja
    praca w oparciu o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika przemysłowego
  • Znajomość diagramów i rysunków technicznych
  • Umiejętność stosowania procedur technicznych
  • Znajomość systemów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Dobra organizacja pracy i procedur
  • Dobra znajomość technik obróbki metali
  • Analityczne podejście do detali i rozwiązywania problemów i usterek technicznych
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone świadectwa rzemieślnicze
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:  45,50 CAD /dolarów kanadyjskich/ za godzinę plus dodatki
  • Tygodniowe wynagrodzenie przy 60 godz. pracy ok 3.367,00 CAD brutto
  • Stawki w oparciu o przepisy Związków Zawodowych
  • Płatny urlop
  • Opłacenie przelotu, zakwaterowania i wyżywienia na miejscu
  • Kontrakt na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
  • Pokrycie kosztów przelotów do Kanady i z powrotem
  • Pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do uzyskania wiz pracowniczych do Kanady
  • Pomoc w uzyskaniu wizy pracowniczej w Konsulacie Kanadyjskim

Aplikacje prosimy przesłać jak najszybciej, w związku z koniecznością składania wniosków o wizy pracownicze do Kanady.

    *required field