Do góry

Monter / Serwisant klimatyzacji

Miejsce pracy: Holandia

Nr ref.: 1032

Opis stanowiska:

  • Montowanie urządzeń klimatyzacyjnych
  • Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych
  • Deinstalacja urządzeń klimatyzacyjnych
  • Praca głównie w obiektach mieszkalnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera / serwisanta klimatyzacji
  • Podstawowa umiejętność spawania i lutowania
  • Umiejętność korzystania ze specjalnych narzędzi i maszyn do montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych
  • Sprawność manualna, dokładność w wykonywaniu poszczególnych czynności
  • Prawo jazdy oraz samochód
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • VCA mile widziane

Oferujemy:

  • Stawkę 480 euro netto tygodniowo
  • Pracę w holenderskiej lub belgijskiej firmie
  • Holenderską umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie ( pokój jednoosobowy, aneks kuchenny, bezpłatne Wi-Fi, telewizor )
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

    *required field