Wybierz język

Co Cię interesuje?

O NAS

Human Resources Poland

Human Resources Poland (Hr.pl), założone w 2000 roku, jest wiodącą firmą rekrutacyjną zajmującą się doradztwem personalnym dla firm Polskich i zagranicznych. Nasza centrala mieści się w Warszawie a biura regionalne w Katowicach i Limanowej. Od 2004 roku zajmujemy się również zatrudnianiem Polskich pracowników zagranicą. W ciągu ostatnich lat zatrudnienie przez nas znalazło ponad 3000 osób.
Od 2008 roku Human Resources Poland należy do Stowarzyszenia Agencji Zarudnienia - dzięki temu zarówno nasi klienci jak i osoby podejmujące pracę za pośrednictwem HR.PL mają pewność, że nasze działania są zgodne z przepisami i regularne audytowane.

Obszary naszych specjalizacji obejmują następujące branże:

  • Budownictwo - współpracujemy zarówno z generalnymi wykonawcami jak i z mniejszymi firmami podwykonawczymi. Pracodawcy za naszym pośrednictwem poszukują zarówno pracowników na stanowiska fizyczne (pomocnicy budowlani, cieśle szalunkowi, zbrojarze, betoniarze, murarze, tynkarze, itp.) jak i na stanowiska inżynierskie (inżynierowie i kierownicy budów, geodeci, kosztorysanci, architekci i projektanci oraz kierownicy projektów).
  • Opieka - posiadamy na stałe dużą ilość ofert z brytyjskich i irlandzkich domów opieki dla opiekunów osób starszych oraz opiekunów osób niepełnosprawnych. Stawki oferowane przez pracodawców oraz wymagania stawiane kandydatom są zróżnicowane i zależą od konkretnej oferty. Posiadamy również oferty z brytyjskich szpitali dla wykwalifikowanych pielęgniarek.
  • Stanowiska techniczne - HR.PL współpracuje z wieloma brytyjskimi, irlandzkimi, holenderskimi i skandynawskimi firmami z branży technicznej. Firmy te mają stałe zapotrzebowanie na doświadczonych spawaczy (MIG / MAG / TIG), ślusarzy, mechaników, elektryków i monterów. Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia aktualnych ofert.
  • Informatyka - posiadamy coraz więcej ofert z branży IT dla pracowników wszystkich szczebli. Ostatnio pracodawcy bardzo aktywnie poszukują programistów (JAVA, .NET, C#, itp.) oraz administratorów i wdrożeniowców. Oferty na te stanowiska posiadamy zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Jeżeli nie znajdą Państwo ciekawej oferty w danej chwili, zachęcamy do rejestracji w bazie CV lub do subskrypcji ofert pracy na E-mail.

Association of Labour Providers Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia Gangmasters Licensing Authority Jobs.pl - Praca w Polsce i za granicą

Szukaj pracy

Menu

Skorzystaj z naszej oferty

Kontakt w sprawie ofert

Centrala HR.pl:
+48 22 859 02 16
+48 22 859 02 17
+48 22 859 02 18
+48 22 855 42 36
+48 22 649 20 46
Budownictwo
Branże techniczne
Stanowiska Inżynierskie
Opieka

Biura w Polsce

© 2013 - 2022 Doradztwo Personalne HR.pl Human Resources Poland

Menu pomocnicze