Wybierz język

Co Cię interesuje?

PARTNERZY

Human Resources Poland
Nasza firma Human Resources Poland Sp. z o.o. (HR.PL) od początku swej działalności jest nastawiona na stałą współpracę z solidnymi partnerami co gwarantuje obu stronom wysokie standardy pracy i jakość usług. Te same zasady mają zastosowanie przy prowadzonych przez nas projektach rekrutacyjnych - znajomość firmy klienta oraz jego oczekiwań pozwala nam pracować efektywniej i sprawniej na jego korzyść.
Zachęcamy Państwa od zapoznania się z ofertą naszych partnerów:

JOBS.PL - Twój serwis pracy

JOBS.PL powstał w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. W ciągu dziesięciu lat działalności zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu wspomagamy krajowych i zagranicznych pracodawców w procesie rekrutacji pracowników różnych szczebli – od kadry zarządzającej i wysokiej klasy specjalistów do pracowników fizycznych. Naszym klientom oferujemy m.in. publikację ofert pracy w serwisach należących do JOBS.PL i w portalach z nami współpracujących oraz dostęp do szerokiej bazy CV kandydatów z Polski i zza granicy. Mając na uwadze zmiany zachodzące na rynku pracy służymy także jako dobre medium w rekrutacji kandydatów zainteresowanych pracą w krajach Unii Europejskiej.

Jobs.pl - Twój serwis pracy

TlumaczeniaCV.com

Serwis TlumaczeniaCV.com świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe. Specjalizujemy się w tłumaczeniach życiorysów, listów motywacyjnych, referencji oraz innych dokumentów na język angielski i niemiecki. Przeprowadzamy korekty i weryfikacje poprawności językowej gotowych dokumentów aplikacyjnych w obu tych językach. Oferujemy również tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych na język polski. Wsparcia w zakresie weryfikacji przesłanych przez Państwa CV i listów motywacyjnych udzielają nam fachowcy związani z obszarem HR, na co dzień zajmujący się selekcją oraz rekrutacją pracowników.

TlumaczeniaCV.com

Szkolenia.com

Szkolenia.com to serwis poświęcony tematyce szkoleń skierowany do przedstawicieli firm szkoleniowych i trenerów, a także do firm i odbiorców indywidualnych. Oferujemy aktualną informację z zakresu zmian zachodzących na rynku szkoleń, katalog firm szkoleniowych oraz baze ofert szkoleń firm z calego kraju.

Szkolenia.com

Szukaj pracy

Menu

Skorzystaj z naszej oferty

Kontakt w sprawie ofert

Centrala HR.pl:
+48 22 859 02 16
+48 22 859 02 17
+48 22 859 02 18
+48 22 855 42 36
+48 22 649 20 46
Budownictwo
Branże techniczne
Stanowiska Inżynierskie
Opieka

Biura w Polsce

© 2013 - 2022 Doradztwo Personalne HR.pl Human Resources Poland

Menu pomocnicze