Wybierz język

Co Cię interesuje?

OFERTA DLA PRACODAWCÓW

Human Resources Poland - selekcja - rekrutacja - doradztwo personalne

Human Resources Poland (Hr.pl), założone w 2000 roku, jest firmą rekrutacyjną z wieloma sukcesami na koncie zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym dla firm polskich i zagranicznych.

Podczas naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie naszych klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Nasi klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Nasze usługi szczególnie polecamy firmom z branż technicznych. Budownictwo, przemysł petrochemiczny i ciężki oraz branże pokrewne stanowią główny profil naszej działalności.

Grupa doświadczonych i zaangażowanych konsultantów, doskonała znajomość rynku pracy (zarówno polskiego jak i europejskiego) oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych będzie pracować dla Państwa od początku do końca każdego projektu.

Human Resources Poland pomaga we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i selekcji od przygotowania dokładnego opisu stanowiska poprzez pomoc w opracowaniu strategii dotarcia do właściwych kandydatów, przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, sprawdzenie referencji aż po podpisanie umowy. O ile jest to niezbędne – pomagamy kandydatom w zorganizowaniu podróży i w znalezieniu mieszkania na czas rozmów kwalifikacyjnych a także już w trakcie świadczenia pracy.

W ciągu 11 lat działalności na polskim rynku oraz 7 lat działalności na europejskim rynku pracy przeprowadziliśmy wiele udanych projektów rekrutacyjnych na korzyść naszych klientów.

Dzięki naszej współpracy z największymi portalami internetowymi oraz gazetami o największym zasięgu, mamy możliwość dotarcia do szerokiej grupy kandydatów. Mamy również bazę danych z prawie 300 000 kandydatów chętnych do zmiany pracy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat współpracy z Human Resources Poland (www.hr.pl), prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 022 859 02 16 lub mailowy info@hr.pl

Szukaj pracy

Menu

Skorzystaj z naszej oferty

Kontakt w sprawie ofert

Centrala HR.pl:
+48 22 859 02 16
+48 22 859 02 17
+48 22 859 02 18
+48 22 855 42 36
+48 22 649 20 46
Budownictwo
Branże techniczne
Stanowiska Inżynierskie
Opieka

Biura w Polsce

© 2013 - 2022 Doradztwo Personalne HR.pl Human Resources Poland

Menu pomocnicze