Do góry

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Nr ref.: 1026

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy – kontakt z kandydatami, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych online
  • Publikacja ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli na rynku polskim i europejskim
  • Tworzenie strategii poszukiwań i ogłoszeń
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji zarówno z klientami jak i kandydatami
  • Opracowywanie profili zawodowych kandydatów

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole na Ursynowie
  • Stałe wynagrodzenie plus prowizje i premie
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenia
  • Pracę w godz. 9:00-17:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w bardzo ciekawych projektach rekrutacyjnych

    *required field