Do góry

Spedytor Kolejowy/Project Manager

Miejsce pracy: Polska

Nr ref.: 1062

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą / na terenie Europy.
  • Nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów – planowanie i koordynacja.
  • Współpraca z operatorami kolejowymi, przewoźnikami, agencjami celnymi i terminalami w Polsce i za granicą.
  • Prace administracyjne związane z realizacją pozyskanych kontraktów.
  • Bieżący kontakt z obsługiwanymi klientami.
  • Kompletowanie dokumentacji dla agencji celnych.
  • Dbanie o jakość i terminowość obsługiwanych kontraktów.

Wymagania:

  • Poszukujemy spedytora z doświadczeniem i bazą kontaktów biznesowych w zakresie spedycji i przewozów kolejowych towarów.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki (Logistyka, Transport, Zarządzanie).
  • Wymagane doświadczenie w  zakresie znajomości rynku transportu krajowego i międzynarodowego – w szczególności branży kolejowej: znajomość przewoźników kolejowych, terminali, głównych bocznic.
  • Niezbędna znajomość rynku polskiego, niemieckiego i / lub rynku czeskiego. Znajomość obydwu (lub więcej) zagranicznych rynków kolejowych będzie atutem.
  • Dobrze widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, czeski, ukraiński, słowacki) w stopniu umożliwiającym komunikację z podmiotami zagranicznymi.
  • Bardzo dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inna preferowana forma zatrudnienia).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 8000 -13 000 złotych brutto + premia.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Pracę w godzinach 7:00 – 15:00 (możliwość przesunięcia godzin pracy na 10:00-18:00).
  • Niezbędne wyposażenie w narzędzia pracy (telefon, komputer służbowy, samochód służbowy).
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

    *required field