Do góry

BRUKARZ

Miejsce pracy: Holandia

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomości języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Własnego samochodu na dojazdy do pracy.
  • Mile widziany – Certyfikat VCA.

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie 580-600 netto za tydzień pracy.
  • Holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Wypłaty co tydzień na konto.
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy pojedynczym pokoju.
  • Ubezpieczenie (opieka medyczna).
  • Wsparcie polskojęzycznego pracownika w procesie rekrutacji oraz w trakcie trwania zatrudnienia.

Obowiązki:

  • Przygotowywania powierzchni pod układanie nawierzchni.
  • Naprawa nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych.
  • Wyrównywanie terenu za pomocą ziemi, piasku lub żwiru.

Zapraszamy do kontaktu:

  • pod numerem: 22 859 02 16
  • przez e-mail: holandia@jobs.pl

    *pole wymagane