Do góry

Konsultant ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 1066

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli na rynku polskim i europejskim.
  • Publikacja ogłoszeń oraz selekcja CV, przeprowadzanie telefonicznych i bezpośrednich interview.
  • Skuteczne i aktywne pozyskiwanie kandydatów.
  • Opracowywanie profili zawodowych kandydatów.
  • Optymalizacja procesu rekrutacji kandydatów, zamykanie i negocjowanie ofert.
  • Poszukiwanie świeżych i oryginalnych strategii pozyskiwania kandydatów i klientów.
  • Usprawnianie i udoskonalanie  procesu rekrutacji /sourcingu.
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji zarówno z klientami jak i kandydatami.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Konsultanta ds. rekrutacji lub pokrewnych w obszarze HR.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Zaangażowania i efektywności w budowaniu i nawiązywania kontaktów.
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy nad powierzonymi projektami.
  • Sumienności i skuteczności w realizacji zadań/projektów.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Wykształcenia wyższego, bądź w trakcie studiów zaocznych.

To oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole na Ursynowie z widokiem na Las Kabacki.
  • Stałe wynagrodzenie plus prowizje i premie.
  • Pracę w godz. 9:00-17:00.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Agencji Rekrutacyjnej HR.PL, posiadającej ponad 20 – letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl

    *pole wymagane