Do góry

Dla naszego Klienta Lidera Sieci Aptek poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca ds. dermokosmetyków

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 1048

Obowiązki:

 Poszukujemy Doradcy ds. dermokosmetyków, która/y:

  • Doskonale rozumie czym jest sprzedaż i praca z Klientem – osoby kreatywnej, stale rozwijającej swoją wiedzę oraz podążającej za najnowszymi trendami dotyczącymi świata beauty.
  • Chce inspirować innych swoim działaniem i lubi sprawiać by inni czuli się niesamowicie realizując spersonalizowane porady dla naszych wyjątkowych Klientów.
  • Będzie odpowiedzialna/y za budowanie najwyższej jakość obsługi Klienta oraz realizację celów sprzedażowych poprzez doradzanie dermokosmetyków spełniających potrzeby Klientów, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i doświadczenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w prowadzeniu aktywnej sprzedaży.
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Dbałość o wizerunek swój i firmy.
  • Dbałość o stałe zaopatrzenie i wygląd stanowiska dermokosmetycznego.
  • Spójność z wartościami – dbaj o dobrostan Klienta, bądź zaangażowany.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży dermokosmetyków lub praca w branży beauty.

Oferujemy:

  • Okres próbny – abyśmy mogli się lepiej poznać przed stałą współpracą.
  • Wynagrodzenie zasadnicze od 4000 do 5000 brutto po okresie próbnym.
  • Atrakcyjny system premiowy oraz liczne konkursy.
  • Bezpłatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Program poleceń pracowniczych – nagrody pieniężne.
  • Pakiet szkoleń na START.
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl

Wyłącz okno

    *pole wymagane