Do góry

Dyrektor ds. sprzedaży i realizacji projektów budowlanych

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy  menedżera z dużym doświadczeniem w sprzedaży, rozwoju biznesu i zarządzaniu, posiadającego doświadczenie w rozwoju, procesach przejściowych i codziennym zarządzaniu. Najlepszy kandydat to pełen pasji lider – inżynier budownictwa z ugruntowanym doświadczeniem w sprzedaży, zorientowany na realizacje celów oraz aktywnie motywujący zarządzany przez siebie zespół.

Zakres Obowiązków:

  • Praca przy projektach związanych z budową hal, centrów logistycznych i innych obiektów o różnej wielkości, zakresie i stopniu złożoności.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z przedstawicielami Inwestorów oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach.
  • Praca zgodnie z wizją i polityką rozwoju firmy, w oparciu o najwyższe standardy realizacji projektów.
  • Efektywne planowanie i monitorowanie rynku, utrzymanie relacji ze stałymi partnerami, analiza dokumentacji przetargowych, współpraca przy przygotowaniu ofert, kalkulacji kosztorysów.
  • Analiza zgromadzonych ofert, wybór podwykonawców i dostawców, negocjowanie umów z podwykonawcami i dostawcami.
  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem przy zapewnieniu najwyższego poziomu jakości realizacji projektu.
  • Zarządzanie i rozliczanie podległych zespołów na poszczególnych budowach.
  • Odpowiedzialność za terminowe zakończenie pozyskanych kontraktów.

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Przynajmniej 10-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku dyrektora lub kierownika budowy oraz sprzedaży na kontraktach budowlanych związanych z budową hal lub branżą pokrewną.
  • Wykształcenia wyższego – budowalnego.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności inżynieryjnej budowlanej bez ograniczeń.
  • Dobrej znajomość obsługi komputera i programów takich jak MS Office, AutoCad, Ms Project.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Kompleksowej wiedzy w zakresie szeroko pojętych pracach budowlanych ( w tym, elektryka, klimatyzacja itp.)
  • Zaangażowania i skuteczności w osiąganiu/pozyskiwaniu celów kontraktowych.
  • Poszukiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, przy realizacji projektów.
  • Budowania bardzo dobrych relacji z klientami opartych na zaufaniu, wiedzy i doświadczeniu.
  • Planowania, doradzania i realizacji projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
  • Sprzedaży projektów budowlanych i opieka podczas ich budowy.
  • Jasnego komunikowania potrzeb Klientów zespołom badawczo-rozwojowym.
  • Planowania i realizacji rocznych celów/budżetów produkcyjnych i sprzedażowych.
  • Opracowywania komercyjnego planu biznesowego.
  • Zapewnienia zespołowi silnego przywództwa poprzez wsparcie, zarządzanie i rozwój poszczególnych członków zespołu.
  • Bieżącej analizy działań konkurencji.
  • Uczestniczenia w tworzeniu i realizacji solidnej strategii i zarządzania oraz rozwijania struktury podległych mu działów i zespołów.
  • Osiągania wraz z zespołem jak najlepszych wyników biznesowych.

Oferujemy:

  • Pracę stałą w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia- B2B.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premię uznaniową od poszczególnych kontraktów.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Zapraszam do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

    *pole wymagane