Do góry

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 1063

Opis stanowiska:

  • Wymiana starych / kładzenie nowych instalacji elektrycznych
  • Przeprowadzanie kabli w kanałach
  • Biały montaż (gniazdka lampy, włączniki)

Wymagamy:

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się w miejscu pracy
  • Kwalifikacji zawodowych potwierdzonych certyfikatem SEP bądź dyplomem ukończenia szkoły o profilu elektrycznym
  • Doświadczenia zawodowego na terenie Niemiec.
  • Samodzielności w powierzonych zadaniach
  • Samochodu w celu przemieszczania się z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Chęci podjęcia pracy w każdym rejonie Niemiec.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,00 euro netto (13,32 brutto/h + ok 3,56 netto/h diety za przepracowana godzinę )
  • Dodatek świąteczny i urlopowy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach
  • Wsparcie polskojęzycznego pracownika w procesie rekrutacji oraz w trakcie trwania zatrudnienia.
  • Możliwość robienia nadgodzin.

    *pole wymagane