Do góry

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Holandia

Twoje obowiązki:

  • Lakierowanie samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych.
  • Określenie właściwego koloru i przygotowanie go za pomocą komputera i wagi.
  • Nakładanie farby wodne i farby wysokostopowej
  • Posiadanie wiedzy na temat przykrywania samochodu przed lakierowaniem będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako malarz samochodowy.
  • Znajomość różnych technik lakierowania.
  • Znajomość wszystkich materiałów używanych w procesie.
  • Znajomość zasad bezpiecznej pracy z farbami i stosowania sprzętu ochronnego.
  •  Możliwość komunikacji w języku angielskim lub niemieckim.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale od 500 do 600 euro tygodniowo netto (w zależności od doświadczenia).
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju lub kawalerce.
  • Codzienny transport do miejsca pracy.
  • Umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, urlopy.
  • Standardowe zmiany dzienne.
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 508 385 692

oraz przez e-mail: holandia@jobs.pl

Wyłącz okno

    *pole wymagane