Do góry

Magazynier

Miejsce pracy: Świebodzin

Miejsce pracy: Świebodzin (lubuskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie zwrotów nowych towarów zakupionych w sklepie internetowym
  • Sprawdzanie czy przedmioty nie są uszkodzone, posiadają wszystkie guziki, są wolne od plam

Czego oczekujemy:

  • Zdolności manualne
  • Dobry wzrok
  • Znajomość obsługi komputera i umiejętność pracy ze skanerem

Dla osób zza granicy

  • Zatrudnienie na wizie lub paszport biometryczny 90 dni

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie od 3700 – do 5000 PLN netto miesięcznie
  • Premie do 1000 PLN brutto na miesiąc za wyniki + 100 PLN netto praca bez obecności
  • Pracę od poniedziałku do soboty na 2 zmiany: 06:00 – 16:00 / 10:00 – 22:00
  • Legalne zatrudnienie
  • Możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata
  • Odzież robocza i obuwie
  • Szkolenie BHP i badania lekarskie
  • Mieszkanie (płatne 100 złotych miesięcznie za czynsz)

Zapraszamy do kontaktu

  • pod numerem: +48 508 385 692
  • przez WhatsApp: +48 508 385 692
  • oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

    *pole wymagane