Do góry

Monter okien i drzwi

Miejsce pracy: Holandia

Nr ref.: 1033

Opis stanowiska:

  • Wieszanie i montowanie okien, drzwi oraz innych elementów wg projektu.
  • Montowanie zamków, klamek w ramach okiennych, oknach i drzwiach
  • Wykonywanie prostych prac stolarskich, potrzebnych przy montażu drewnianych elementów

Wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie stolarz, mile widziane
  • Doświadczenie w obróbce technicznej drewna
  • Umiejętność korzystania ze specjalnych narzędzi i maszyn
  • Sprawność manualna, precyzja w wykonywaniu poszczególnych czynności
  • Dokładność i zmysł estetyczny
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy i własny samochód, mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w Holenderskiej firmie
  • Holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy, aneks kuchenny, bezpłatne Wi-Fi, telewizor)
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stawkę 520 euro netto/tygodniowo

    *pole wymagane