Do góry

Monter rurociągów – Kanada

Miejsce pracy: Kanada Alberta

Nr ref.: 1027

Opis stanowiska:

  • Montaż, naprawa i konserwacja systemów rurociągów
  • Zapoznanie się z planami, rysunkami i specyfikacjami
  • Wykonywanie szczegółów szkiców do produkcji i instalacji rur
  • Sprawdzanie szczelności systemów

Wymagania:

  • Doświadczenie w inżynierii przemysłowej
  • Wykształcenie kierunkowe lub posiadanie certyfikatów rzemieślniczych
  • Umiejętność montowania rurociągów o 6, 8 i 10 calach
  • Biegła znajomość angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność spawania w 'B’ Pressure Welder i spawanie TIG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stawka: 50,03$ kanadyjskich za godzinę
  • Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
  • Kontrakt na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
  • Pokrycie kosztów przelotów do Kanady i z powrotem
  • Pomoc w formalnościach – załatwienie wiz pracowniczych do Kanady

Aplikacje prosimy przesłać jak najszybciej, w związku z koniecznością składania wniosków o wizy pracownicze do Kanady.

    *pole wymagane