Do góry

MONTER RUROCIĄGÓW

Miejsce pracy: Holandia

Twoje Zadania:

  • Montaż i instalacja różnych rodzajów rur, zaworów i elementów złącznych zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych, schematów i specyfikacji w celu określenia układu systemów rur.
  • Wykonywanie zadań związanych ze spawaniem i konstrukcją, gdy jest to potrzebne do montażu elementów rur.
  • Wykonywanie konserwacji i napraw na istniejących systemach rur.
  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów, inżynierami i innymi członkami zespołu w celu skoordynowania i zakończenia projektów efektywnie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Monter Rur w sektorze przemysłowym lub budowlanym.
  • Posiadanie ważnego certyfikatu VCA.
  • Biegła znajomość rysunków technicznych i zrozumienie specyfikacji technicznych.
  • Znajomość różnych materiałów, rozmiarów i elementów złącznych do rur.
  • Umiejętności spawalnicze i konstrukcyjne związane z zadania montażu rur.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim na poziomie B1.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 600 do 700 euro netto tygodniowo w zależności od doświadczenia.
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju lub kawalerce.
  • Transport do miejsca pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Standardowe zmiany dzienne.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 508 385 692

oraz przez e-mail: holandia@jobs.pl

    *pole wymagane