Do góry

Monter rusztowań – Kanada

Miejsce pracy: Kanada, Alberta

Nr ref.: 1028

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż rusztowań rurowych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie montażu rusztowań
  • Zakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, podłóg i ograniczników

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Montera Rusztowań
  • Posiadanie uprawnień i certyfikatów
  • Doświadczenie w montażu rusztowań w branży petrochemicznej
  • Znajomość systemów rusztowań typu Layher, Cuplok, Haki
  • Znajomość rusztowań rurowych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stawka: 42,13$ kanadyjskich za godzinę plus dodatki
  • Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
  • Kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Pokrycie kosztów przelotów do Kanady i z powrotem
  • Pomoc w formalnościach – załatwienie wiz pracowniczych do Kanady

Aplikacje prosimy przesłać jak najszybciej, w związku z koniecznością składania wniosków o wizy pracownicze do Kanady.

    *pole wymagane