Do góry

Monter rusztowań rurowo-złączkowych

Miejsce pracy: Kanada

Nr ref.: 1072

Praca w Kanadzie

Oferta dla osób w wieku od 18-35 lat

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz demontaż rusztowań.
  • Montaż rusztowań na budynkach o nieregularnych kształtach (zbiorniki, kotły).
  • Praca na wysokości.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montaż rusztowań.
  • Zakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, tubingu, podłóg oraz ograniczników, w celu zapobieżenia spadania przedmiotów.
  • Montaż na poprzecznicach i podłużnicach.
  • Łączenie złączami krzyżowymi podłużnic i poprzecznic ze stojakami oraz stężeń z poprzecznicami.
  • Przedłużanie stojaków, podłużnic, poręczy itp.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w montowaniu rusztowań rurowo-złączkowych.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Dobra znajomość j. angielskiego .
  • Ważny paszport na minimum 12 miesięcy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w dolarach kanadyjskich: CAD: 41,00 /brutto/godzina
  • Praca w systemie: 12 godzin pracy przez 7 dni / 7 dni wolnych
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Bezpłatne bilety lotnicze na trasie: Polska-Kanada-Polska
  • Transport z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Praca w oparciu o kanadyjskie przepisy i regulacje związków zawodowych
  • Odzież robocza oraz narzędzia
  • Możliwość pracy na 2 lata.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl

Wyłącz okno

    *pole wymagane