Do góry

Operator maszyn CNC Siemens / Heidenhein

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 1065

Opis stanowiska:

  • Praca na maszynach Siemens albo Heidenhein

Wymagamy:

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się w miejscu pracy
  • Doświadczenie zawodowe na terenie Niemiec.
  • Doświadczenie w obsłudze tokarek, frezarek, wykrawarek laserowych, również tych konwencjonalnych.
  • Samochodu w celu przemieszczania się z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Chęci podjęcia pracy w każdym rejonie Niemiec.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,00-14,00 euro netto w zależności od znajomości jeżyka niemieckiego oraz doświadczenia (14,55 brutto/h + ok 3,50 netto/h diety za przepracowana godzinę )
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach
  • Wsparcie polskojęzycznego pracownika w procesie rekrutacji oraz w trakcie trwania zatrudnienia
  • Możliwość robienia nadgodzin.

Wyłącz okno

    *pole wymagane