Do góry

Projektant HVAC / Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Grudziądz

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów koncepcyjnych budynków technologicznych
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz podwykonawczych w zakresie realizacji instalacji budowlanej oraz instalacji (WOD-KAN, instalacje pożarowe, automatyka)
  • Wykonywanie obliczeń, dobór urządzeń technologicznych.
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej.
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu CAD.
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
  • Optymalizacja kosztów instalacji.
  • Prowadzenie nadzorów autorskich

Nasze wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie instalacji budowlanej, sanitarnej lub pokrewnej.
  • Minimum 1-2 -letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji .
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (ukraiński, rosyjski – mile widziany)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość procesu opracowania dokumentacji projektowej.
  • Uprawnienia budowlane nie są wymagane jednak będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność konstruktywnego myślenia.
  • Umiejętność myślenia logiczno-analitycznego.
  • Elastyczność działania w zmieniających się warunkach .

To oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Pracę w innowacyjnej firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy.

    *pole wymagane