Do góry

Ślusarz / Spawacz w Holandii (Pracownik metalurgiczny)

Miejsce pracy: Holandia, Raamsdonksveer

Opis Stanowiska:

  •  Czytanie i interpretacja rysunków technicznych, planów budowlanych oraz specyfikacji w celu określenia wymagań projektu.
  • Cięcie, kształtowanie i formowanie metalowych części przy użyciu narzędzi ręcznych, maszyn i specjalistycznego sprzętu, takiego jak piły, nożyce, hamulce i prasy.
  • Spawanie, lutowanie i hartowanie komponentów metalowych w celu montażu i produkcji konstrukcji lub produktów.
  • Doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami metalu, takimi jak stal, aluminium i miedź.
  • Umiejętność czytania i interpretacji technicznych rysunków oraz planów budowlanych.
  • Doświadczenie w pracy na statkach będzie dużym plusem.

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.
  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane własne auto).
  • Dobrej kondycji fizycznej.
  • Preferowane doświadczenie w pracy na statkach.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Wynagrodzenie (netto na tydzień): 650-700€ netto.
  • Holenderską umowę o pracę.
  • Dokładne godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 6:45 – 16:30; Sobota 7:00 – 12:00.
  • Możliwe nadgodziny.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 22 859 02 16

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl

    *pole wymagane