Do góry

Spawacz MAG / TIG

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 1064

Opis stanowiska:

  • Spawanie materiałów metodą MAG, TIG lub WIG na terenie warsztatu lub hali.
  • Dobór właściwego sprzętu i narzędzi do spawania, a także stosownych materiałów.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji.
  • Przygotowywanie przedmiotów i elementów do procesów spawalniczych, a także takich prac, jak lutowanie, zgrzewanie czy przecinanie.

Wymagamy:

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalający na swobodne komunikowanie się w miejscu pracy.
  • Samodzielności w powierzonych zadaniach.
  • Samochodu w celu przemieszczania się z zakwaterowania do miejsca pracy.
  • Stosowanie się do instrukcji zawartych w dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenia zawodowego na terenie Niemiec.
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Chęci podjęcia pracy w każdym rejonie Niemiec.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie w wysokości 14,00-15,00 euro netto 14,55 brutto/h + ok 4,00 netto/h diety za przepracowana godzinne ).
  • Dodatki świąteczne i urlopowe.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach.
  • Wsparcie polskojęzycznego pracownika w procesie rekrutacji oraz w trakcie trwania zatrudnienia.
  • Możliwość robienia nadgodzin.

    *pole wymagane