Do góry

Spawacz MIG do Kanady

Miejsce pracy: Kanada

Nr ref.: 1057

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG.
  • Praca w przemyśle petrochemicznym.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Umiejętność spawania metodą MIG (znajomość innych metod mile widziana).
  • Minimum 3 lata doświadczenia.
  • Znajomość języka angielskiego- poziom minimum komunikatywny.
  • Ważny Paszport (minimum 6 miesięcy).
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Kandydat musi zdać test z Inconel Puls MIG na spawanie.

Oferujemy:

  • Wyjazd data 23 maja 2023 roku.
  • Stawkę od 49,17 dolarów kanadyjskich (CAD) za godzinę pracy.
  • Nadgodziny płatne + 50% czyli 73,75 CAD.
  • Praca w soboty i niedziele płatna podwójnie czyli 98,34 CAD.
  • Okres pracy- minimum 4 tygodnie z możliwością przedłużenia do 5 miesięcy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Dużo godzin pracy.
  • Bezpłatne przeloty do Kanady i do Polski.
  • Praca w Kanadzie na projekcie w Suncor lub Syncrude.

Nagodziny:

  • Pierwsze 10 godzin od poniedziałku do czwartku będzie płatne 49,17 CAD.
  • 2 nadgodziny od poniedziałku do piątku będą płatne jako podwójny czas czyli 98,34 CAD.
  • 10 godzin pracy w piątek będzie płatne jako nadgodziny czyli 73,75 CAD.
  • Wszystkie godziny w sobotę i niedzielę będą płatne jako podwójnie czyli 93,34 CAD.

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim i angielskim.

    *pole wymagane