Do góry

Specjalista ds. Projektów i Nadzoru Technicznego – Asystent inżyniera

Miejsce pracy: Grudziądz

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac projektowych związanych z działem EXPORT w Grudziądzu
  • Komunikacja z dostawcami
  • Nadzór nad przebiegiem projektu
  • Nadzór nad odbiorami
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów projektowych
  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i standardami jakościowymi
  • Dbanie o przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów branżowych

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość branży budowlanej i instalacji branżowych
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie inżynierii, lub w trakcie
  • Komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej
  • Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • Uprawnienia budowlane –  do rysowania koncepcji, projektowania instalacji, nie są wymagane

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie 8 000 – 10 000 brutto (wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia)
  • Umowa o pracę lub współpraca na zasadach B2B
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Wyłącz okno

    *pole wymagane