Do góry

Stolarz

Miejsce pracy: Holandia

Nr ref.: 1038

Opis stanowiska:

  • Prace stolarskie wewnątrz domu
  • Mechaniczna obróbka drewna
  • Wykończanie i uszlachetnianie ram, okien, drzwi i innych elementów wysokiej jakości
  • Uzbrajanie okien i drzwi (zamki, klamki itp.)
  • Wieszanie i montowanie okien i drzwi

Wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie stolarz mile widziane
  • Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku stolarz – minimum dwa lata
  • Umiejętność mechanicznej obróbki drewna oraz wykonywania i uszlachetniania ram, okien, drzwi i innych elementów wysokiej jakości
  • Sprawność manualna,
  • Prawo jazdy oraz własny samochód
  • Znajomość języka niderlandzkiego/niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:

  • Stawkę 422 euro netto/ tygodniowo
  • Pracę w wymiarze 40 godzin (+) tygodniowo
  • Holenderską umowę o prace
  • Darmowe zakwaterowanie ( pokoje jednoosobowe )
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

    *pole wymagane