Do góry

Stolarz Jachtowy

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 1061

Obowiązki:

  • Produkcja mebli
  • Budowa sekcji statków
  • Praca z rysunkami i dokumentacja techniczną
  • Dokładne wbudowanie i dopasowanie przegród i mebli
  • Budowa i montaż kompleksowego wyposażenia wnętrza z drewna (np. zestaw mebli do siedzenia, spiżarni itp.)
  • Produkcja precyzyjnie dopasowanych okładzin z różnych materiałów
  • Dopasowanie pianek oraz materiałów ceramicznych, mineralnych i pleksi
  • Lakierowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Praca z listami kontrolnymi (Checklisten)
  • Przeprowadzenie kontroli końcowej
  • Praca na maszynach stolarskich
  • Praca po 9h dziennie od poniedziałku do piątku 9 – 16

Wymagania:

  • Kilkuletnia doświadczenie zawodowe
  • Wymagane prawo jazdy i samochód
  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy statkach/jachtach

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od znajomości języka niemieckiego: 16,00 (A2) – 17,00 (B1/B2) € brutto + 20 € diety za każdy produktywnie przepracowany dzień
  • Darmowe zakwaterowanie

    *pole wymagane