Do góry

Poradniki

Praca dla spawaczy

HR.PL współpracuje z wieloma zagranicznymi firmami budowlanymi i przemysłowymi w zakresie rekrutacji spawaczy oraz ślusarzy. Oferty najczęściej są z Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Danii; niektórzy pracodawcy poszukują również pracowników do Norwegii i Islandii.

Czytaj więcej

Praca dla pracowników budowlanych

Szacuje się, że w chwili obecnej na terenie wysp brytyjskich pracuje około 700 – 800 tysięcy polskich pracowników. Dużą liczbę wśród nich stanowią pracownicy budowlani z różnych branż. Brytyjczycy chętnie zatrudniają polskich pracowników i cenią ich za profesjonalizm, wysokie umiejętności oraz pracowitość. Często firmy decydują się na zatrudnienie całych brygad, dzięki czemu pracownikom łatwiej jest zacząć pracę w obcym kraju.

Czytaj więcej

USŁUGI PARTNERÓW HR.PL

Dzięki umowom partnerskim HR.PL może zaoferować Państwu dodatkowe użyteczne usługi związane z podejmowaniem pracy za granicą.

Czytaj więcej

PŁATNY STAŻ ZA GRANICĄ

HR.PL w związku z prowadzonym programem płatnych stazy w Katarze poszukuje absolwentów kierunków budowlanych, turystycznych, gastronomicznych na rózne stanowiska.

Czytaj więcej

CERTYFIKATY

Poniżej znajdą Państwo certyfikaty Human Resources Poland sp. z o.o. wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego poświadczające nasze uprawnienia do działania […]

Czytaj więcej

OGÓLNE INFORMACJE O HUMAN RESOURCES POLAND

Human Resoruces Poland (HR.PL) jest jednym z wiodących pośredników pracy dla firm zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiadamy na stałe […]

Czytaj więcej